Kroužky 2020/2021
Den   Název Čas od do Místnost Vedoucí
Po od 25.11. Šachový kroužek 11:40 12:25 uč. IV. tř. Mgr. T. Bogatková
Po   Náboženství I.-II. 13:00 14:00 uč. II. tř. Mgr. D. Malková
Po   Sborový zpěv 13:00 14:00 hudebna Mgr. R. Uhlářová
Po   Náboženství III.-V. 13:30 14:30 uč. II. tř. Mgr. D. Malková
Po aktivita ŠD Vaření 15:00 16:30 cvičná kuchyňka paní K. Fabiánková
Po   Dance with me 15:30 17:00 klub ve sport. hale A. Majerová
Út aktivita ŠD Hodina pohybu navíc I. 11:50 12:35 tělocvična vychovatelka ŠD
Út aktivita ŠD Hodina pohybu navíc I. 12:45 13:30 tělocvična vychovatelka ŠD
Po individuální Hra na kytaru individuální   V. Šošolík
ÚT   Rybářský kroužek 13:00 14:30 uč. VI. tř. J. Honkyš, P. Jurečková
Út   Keramika II. 15:00 16:30 Výtvarná dílna (přízemí) K. Fabiánková
Út   Atletika 15:00 16:00 sportovní hala Ing. Z. Uhrová
Út mimoškolní Parkour 17:30 18:30 sportovní hala pan M. Platek
Út   Rybářský kroužek     uč. VI.B tř. pan J. Honkyš
Út   Zdravotnický kroužek     uč. I. tř. PaedDr. H. Vajda
Út   Náboženství II. st     uč. IX. tř. Mgr. D. Malková
Po   Náboženství 13:00 13:45 uč. III. tř. Mgr. D. Málková
Po   Keramika  13:00 15:00 uč. V.V (105) Mgr. J. Satinská
Út ** Rybářský kroužek 13:30 15:00 uč. V.B tř. (213) p. Honkyš
Út * Kroužek angličtiny s Hello I.st 13:00 14:00 uč. III. tř. p. Zemanová
Út * Kroužek angličtiny s Hello II.st 14:00 15:30 jazyk. učebna (206) p. Zemanová
Út   Atletický kroužek 15:00 16:00 Sport. hala p. Uhrová
St   Pěvecký sbor 13:00 14:00 hudebna (304) Mgr. Uhlářová
St   TK Antonio II. st. 15:00 15:45 klub ve sport. hale p. A. Langr
St   TK Antonio I. st. 16:00 16:45 klub ve sport. hale p. A. Langr
Čt   Keramika  14:00 15:00 uč. V.V (105) Mgr. J. Satinská
  Atletický kroužek 15:00 16:00 Sport. hala p. Uhrová
    "Konverzace"
angličtina s rodilým mluvčím
online   www.hello.cz
- sekce "děti a mládež"
 
St   Dance with me 15:30 17:00 klub ve sport. hale A. Majerová
St   LA tance     klub ve sport. hale pan A.Langr 25.9-22.1
St   Klub zábavné logiky a deskových her       P. Jurečková
St   Angličtina     jazyková učebna (agentura Face2Face)
St   Elektrotechnický kroužek     Výtvarná dílna (přízemí) pan J. Boháč
St individuálně Hra na kytaru     uč. VI.B tř. pan V. Šošolík
Čt aktivita ŠD Hodina pohybu navíc I. 12:45 13:30 tělocvična vychovatelka ŠD
Čt nekoná se pro malý zájem Věda nás baví 13:00 14:00 uč. IV. tř. Mgr. Z. Šínová
Čt   Keramika I. 14:00 15:30 Výtvarná dílna (přízemí) Mgr. J. Satinská
Čt odloženo, ze zdrav. důvodů Kroužek ručního šití 15:00 16:30 uč. III. tř. Ing. M. Havelková, DiS
aktivita ŠD Šikovné tlapky 14:30 15:30 ŠD II. - Štěňata Bc. Martina Marková
od 4.10. Klub zábavné logiky a deskových her 15:05 16:35 uč III. tř. P. Jurečková
  Taneční kroužek
TK Antonio Crew
13:00 13:45 klub ve sport. hale Z. Chytilová
  Atletika 15:00 16:00 sportovní hala Ing. Z. Uhrová
  Atletická školka     sportovní hala  
             
             
 
* Lektor a místnost bude upřesněna
** od 6. 10., čas na oběd zajistěn