Podpora vzdělávání ukrajinských žáků a studentů v ČR

Naše škola je příjemcem podpory pro vzdělávání ukrajinských žáků a studentů v ČR
Nadační příspěvek je poskytován v rámci Grantového řízení CTP Fondu

Nadace Terezy Maxové dětem.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

DIGITALIZUJEME ŠKOLU - Realizace investice 3.1 Národního plánu obnovy

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Na tento program je poskytována finanční podpora EU „Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“
digitalizujeme

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo Národní plán doučování, který pomůže zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19.
Základní škola Čeladná je příjemcem této podpory a naši žáci se mohou bezplatně účastnit doučování, které je poskytováno a organizováno školu.

doucovani