Havířovsko-čeladenská "družba"

Již tříletá spolupráce se ZŠ Žákovská Havířov letos pokračovala setkáním v Čeladné, kterého se zúčastnili havířovští druháci a páťáci.
Učitelky z obou škol vždy připraví společně pro děti program na dopoledne - výukový, sportovní i zábavný. Děti se společně učí, soutěží, tvoří, sportují, předávají si vyrobené dárečky... Učitelky mají prostor na výměnu zkušeností i diskuzi o nových učebních materiálech nebo metodách práce.

zsceladnarajče.net

Po odjezdu návštěvy popsaly čeladenské děti v hodině slohu své zážitky.
  1. Byl u nás Havířov. Nejdřív nám vychovatelky ŠD předvedly divadlo. Bylo to o smutném dráčkovi. Skákali jsme přes opičí dráhu. (Vivi)

2. Ahoj, jak se máte v Havířově? Dobře nebo ne? Bavila mě opičí dráha a skládání pohádky a divadlo bylo o dráčkovi a větru a o klucích. (anonym)

3. Ahoj Havířove. Líbilo se Vám to? … Byli jsme ve skupinkách. Skládali jsme pohádku O Štěstí. (Lukáš)

4. Ahoj, Havířove! A bylo u nás divadlo. Vzpomínáš? Ale nejvíc se mi líbila opičí dráha. A byla to zábava. A díky, že sis to přečetl(a). (anonym)