Havířovsko-čeladenská "družba"

Již tříletá spolupráce se ZŠ Žákovská Havířov letos pokračovala setkáním v Čeladné, kterého se zúčastnili havířovští druháci a páťáci.
Učitelky z obou škol vždy připraví společně pro děti program na dopoledne - výukový, sportovní i zábavný. Děti se společně učí, soutěží, tvoří, sportují, předávají si vyrobené dárečky... Učitelky mají prostor na výměnu zkušeností i diskuzi o nových učebních materiálech nebo metodách práce.

zsceladnarajče.netPo odjezdu návštěvy popsaly čeladenské děti v hodině slohu své zážitky.
  1. Byl u nás Havířov. Nejdřív nám vychovatelky ŠD předvedly divadlo. Bylo to o smutném dráčkovi. Skákali jsme přes opičí dráhu. (Vivi)

  2. Ahoj, jak se máte v Havířově? Dobře nebo ne? Bavila mě opičí dráha a skládání pohádky a divadlo bylo o dráčkovi a větru a o klucích. (anonym)

  3. Ahoj Havířove. Líbilo se Vám to? … Byli jsme ve skupinkách. Skládali jsme pohádku O Štěstí. (Lukáš)

  4. Ahoj, Havířove! A bylo u nás divadlo. Vzpomínáš? Ale nejvíc se mi líbila opičí dráha. A byla to zábava. A díky, že sis to přečetl(a). (anonym)

  5. Děti z Havířova byly moc milé. Líbilo se mi všechno, ale nejvíc se mi líbilo divadlo o malém dráčkovi a chtěla bych, aby přijeli znovu. (Amelie)

  6. …moc mě překvapily děti z Havířova – byly tak moc hodné. (Beátka)

  7. …taky se mi líbilo, jak jsme cvičili s panem učitelem. (Saša)

  8. Ahoj kamarádi, moc se mi s vámi líbilo, jak jsme s vámi pracovali a byla jsem moc ráda, jak jste přijeli, jste hodná třída. (Simonka)

  9. Když přijely děti z Havířova, tak se mi nejvíc líbila opičí dráha. Na opičí dráze se mi asi nejvíc líbilo, jak jsme se trefovali do koše. Bylo to moc a moc super. A taky se mi líbil ten příběh o štěstí. A taky se mi moc líbilo, jak nám paní druži hrála příběh o malém dráčkovi. (Stella)
zsceladnarajče.net