Pozvánka na posezení u čaje s paní Zorou Castillo, spisovatelkou

Pozvánka na Den Policie, který se bude konat dne 22.6.2019 na Slezskoostravském hradě v Ostravě

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků najdete zde

Zde najdete kalendář akcí v obci Čeladná na červen 2019

I v příštím školním roce budeme zajišťovat pro potřebné obědy zdarma. Bližší informace zde.

Základní škola Čeladná Vás srdečně zve na Jarní slavnosti 2019

Koloběžka Cup - projekt zaměřený na podporu dětí s postižením

Pozvánka na sportovní akci, který je směřován široké veřejnosti k aktivnímu vyžití volného dne a zároveň k podpoře dětí s postižením

Celkový výtěžek (100%) za startovného, které je pro děti 100,- Kč a dospělé 200,- Kč bude věnován Jakubovi a Jirkovi, kteří se potýkají s těžkým zdravotním postižením.

Vážení rodiče a přátelé VĚDA NÁS BAVÍ,
omlouváme se za zrušení lekce (16. 05. 2019) kroužku VĚDA NÁS BAVÍ na ZŠ Čeladná z důvodu stavebních úprav, které budou na škole probíhat. Děti o lekci nepřijdou, bude jen posunuta na další týden (23.5.2019) a celý blok bude dále pokračovat podle svého původního plánu.
Děkuji Vám za pochopení a přeji Vám krásný den.
Markéta Lenčová, koordinátorka Věda nás baví

Vážení rodiče,
Dovolte mi pozvat Vaše děti na šachový turnaj "Malá šachovnička", který proběhne v prostorách šachové školy Interchess Frýdek - Místek.
Turnaj je poděkováním dětem za jejich pěknou práci v průběhu celého šachového roku 2018/19.
Prosím Vás sdílet propozice turnaje dětem (zde), které navštěvují šachový kroužek ve školce, škole a jejích rodičům.
Děkuji moc za spolupráci.
Na účast se těší
Táňa Bogatková a trenéři Interchess

Informace k webové aplikaci "Bakaláři"

Vážení uživatelé,
zavedením nového zabezpečovacího certifikátu se odstranilo chybové hlášení prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox a lze je nyní bez problému používat.
Pro přístup z mobilu či tabletu s OS Android je nadále k dispozici aplikace "Bakaláři", která je ke stažení na Google Play.
Na "Bakaláře" se dostanete přes odkaz ze stránek školy "zsceladna.cz" (vpravo dole) nebo přímo vložením odkazu "zsceladna.bakalari.cz/bakaweb" do adresního řádku prohlížeče.
U přihlašovacího jména a hesla dbejte na rozlišení malých a velkých písmen.
Děkujeme za přízeň.

Oznámení o přijetí žáků do 1. třídy je zde.

Oznamujeme, že od 1. května platí přísnější pravidla pro vstup cizích osob do budovy školy. Přesné znění je vyvěšeno u vstupu do školy a je ke stažení také zde na tomto odkazu.

V souladu s platnou legislativou ředitelka školy na dobu velikonočních prázdnin
přerušuje provoz ŠD.

V úterý 16. 4. plánuje školní družina pro děti VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY :-).
Začátek ve 14:00 a předpokládaný konec v 15:30.
Budeme moc rádi, když si pro děti přijdete až po skončení dílniček.
Děkujeme za spolupráci.

Výsledky VI. ročníku soutěže O pohár čeladenské ovečky najdete zde.

Ve školních prostorách byl nainstalován automat na výdej zdravých svačinek.
Automat vydává pouze na základě karet, které si zájemci (žáci) mohou vyzvednout na sekretariátu. Nabíjení kreditu a omezení vydávaného sortimentu se provádí prostřednictvím webových stránek www.happysnack.cz

Po dobu jarních prázdnin (18. až 22. února) školní jídejna pro veřejnost nevaří.

Vážení rodiče, v blízké době bude ve školních prostorách instalován automat na výdej zdravých svačinek.
Automat bude vydávat pouze na základě karet, které zájemci obdrží a budou pouze ve Vaší správě. Nabíjení kreditu a omezení vydávaného sortimentu se provede prostřednictvím webových stránek.
Žáci obdrží informační letáky s pokyny, bližší informace najdete na www.happysnack.cz

Projekt "Odpaďáček" informuje!

Pěvecký sbor zahájí svou činnost!

Schůzky budou vždy ve čtvrtek od 15:15 do 16:15.
Sbor povede MgA. René Vojtovič. První/informační schůzka bude 27. 9. 2018 (tento čtvrtek)! od 15:15 v hudebně.
Poplatek za členství v PS za 1. 10 2018 – 31. 1. 2019 je 300,- Kč.

Přihlášky žádejte u svých třídních učitelů nebo stahujte zde!

Zveřejněn předběžný seznam zájmové činnosti.

Informace k webové aplikaci "Bakaláři"

Vážení uživatelé,
z důvodu nekompatibility používaného zabezpečovacího certifikátu hlásí prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox chybu zabezpečení. To lze obejít pouze nastavením bezpečnostní výjimky v jejich rozšířeném nastavení.
Pro bezproblémový přístup používejte prohlížeče "Microsoft Internet Explorer" nebo "Microsoft Edge", pro přístup z mobilu s OS Android aplikaci "Bakaláři", která je ke stažení na Google Play.
Na "Bakaláře" se dostanete přes odkaz ze stránek školy "zsceladna.cz" nebo přímo vložením odkazu "zsceladna.bakalari.cz/bakaweb" do adresního řádku prohlížeče.
U přihlašovacího jména a hesla dbejte na rozlišení malých a velkých písmen.
Děkujeme za pochopení.

Aktualizován "Provoz školní družiny"

Plavecký výcvik 2. a 3. ročníku

Plavecký výcvik bude zahájen ve středu 19. 9. 2018 a ukončen 21. 11. 2018.
Výcvik proběhne v plavecké škole ve Frenštátu pod Radhoštěm.
Žádáme rodiče, aby všechny věci byly řádně označeny.

UPOZORNĚNÍ:

Budete-li žádat u zdravotní pojišťovny o proplacení příspěvku na plavání, musíte provést platbu hotově v pokladně školy, ne převodem na účet.

Naše škola se zařadila do rodiny škol honosících se prestižním titulem
Světová škola.

Více o projektu najdete zde:

Dále - viz. Archiv článků