Oznamujeme, že od 1. května platí přísnější pravidla pro vstup cizích osob do budovy školy. Přesné znění je vyvěšeno u vstupu do školy a je ke stažení také zde na tomto odkazu.

V souladu s platnou legislativou ředitelka školy na dobu velikonočních prázdnin
přerušuje provoz ŠD.

V úterý 16. 4. plánuje školní družina pro děti VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY :-).
Začátek ve 14:00 a předpokládaný konec v 15:30.
Budeme moc rádi, když si pro děti přijdete až po skončení dílniček.
Děkujeme za spolupráci.

Výsledky VI. ročníku soutěže O pohár čeladenské ovečky najdete zde.

Ve školních prostorách byl nainstalován automat na výdej zdravých svačinek.
Automat vydává pouze na základě karet, které si zájemci (žáci) mohou vyzvednout na sekretariátu. Nabíjení kreditu a omezení vydávaného sortimentu se provádí prostřednictvím webových stránek www.happysnack.cz

Po dobu jarních prázdnin (18. až 22. února) školní jídejna pro veřejnost nevaří.

Vážení rodiče, v blízké době bude ve školních prostorách instalován automat na výdej zdravých svačinek.
Automat bude vydávat pouze na základě karet, které zájemci obdrží a budou pouze ve Vaší správě. Nabíjení kreditu a omezení vydávaného sortimentu se provede prostřednictvím webových stránek.
Žáci obdrží informační letáky s pokyny, bližší informace najdete na www.happysnack.cz

Projekt "Odpaďáček" informuje!

Pěvecký sbor zahájí svou činnost!

Schůzky budou vždy ve čtvrtek od 15:15 do 16:15.
Sbor povede MgA. René Vojtovič. První/informační schůzka bude 27. 9. 2018 (tento čtvrtek)! od 15:15 v hudebně.
Poplatek za členství v PS za 1. 10 2018 – 31. 1. 2019 je 300,- Kč.

Přihlášky žádejte u svých třídních učitelů nebo stahujte zde!

Zveřejněn předběžný seznam zájmové činnosti.

Informace k webové aplikaci "Bakaláři"

Vážení uživatelé,
z důvodu nekompatibility používaného zabezpečovacího certifikátu hlásí prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox chybu zabezpečení. To lze obejít pouze nastavením bezpečnostní výjimky v jejich rozšířeném nastavení.
Pro bezproblémový přístup používejte prohlížeče "Microsoft Internet Explorer" nebo "Microsoft Edge", pro přístup z mobilu s OS Android aplikaci "Bakaláři", která je ke stažení na Google Play.
Na "Bakaláře" se dostanete přes odkaz ze stránek školy "zsceladna.cz" nebo přímo vložením odkazu "zsceladna.bakalari.cz/bakaweb" do adresního řádku prohlížeče.
U přihlašovacího jména a hesla dbejte na rozlišení malých a velkých písmen.
Děkujeme za pochopení.

Aktualizován "Provoz školní družiny"

Plavecký výcvik 2. a 3. ročníku

Plavecký výcvik bude zahájen ve středu 19. 9. 2018 a ukončen 21. 11. 2018.
Výcvik proběhne v plavecké škole ve Frenštátu pod Radhoštěm.
Žádáme rodiče, aby všechny věci byly řádně označeny.

UPOZORNĚNÍ:

Budete-li žádat u zdravotní pojišťovny o proplacení příspěvku na plavání, musíte provést platbu hotově v pokladně školy, ne převodem na účet.

Naše škola se zařadila do rodiny škol honosících se prestižním titulem
Světová škola.

Více o projektu najdete zde:

Dále - viz. Archiv článků