Naše škola se zařadila do rodiny škol honosících se prestižním titulem
Světová škola.

Více o projektu najdete zde:

Vážení uživatelé,
uveřejňujeme prohlášení k problémům s přihlášením do aplikace Bakaláři. Týká se to celé řady škol, jež využívají tento systém.
Problém vzniká zejm. u internetového prohlížeče GoogleChrome. Vidíte hlášku "Vaše připojení není soukromé". V překladu do "srozumitelné češtiny": GoogleChrome si "nerozumí s bezpečnostním certifikátem", kterým máme naši stránku zabezpečenou. Náš web je ale v pořádku a bezpečný.
Doporučujeme tedy dočasně používat pro zobrazení webové aplikace jiný prohlížeč než zmíněný Google Chrome, např. MS Edge nebo MS Internet Explorer.
Nicméně budeme tento problém dále řešit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Dne 19. 4. 2018 proběhl zápis žáků do 1. třídy.

Přehled žáků přijatých k základnímu vzdělávání od školního roku 2018/2019 naleznete zde.

Po mši vystoupí žáci naší školy
v krátkém kostýmovaném představení
o životě sv. J. Nepomuckého.

Z téhož důvodu nebude dne 9. května probíhat v budově školy žádná zájmová činnost (kroužky) a nebude po ukončení provozu ŠD žákům umožněn přístup do šaten.

Školní družina - poplatky (akt. 3.3.2018)

Výsledky V. ročníku soutěže O pohár čeladenské ovečky najdete zde.

Pozvánka na akci:
Slavný TED talk Angélicy Dass exkluzivně s českými titulky! To musíte vidět.

P. S. Přijďte si Angélicu poslechnout osobně 22. 2. 2018 do KC ve Frýdlantě n. O. od 17:00.

Naši prvňáčci se zapojili do soutěže Srdce s láskou darované.
Před výrobou srdce se měly děti v kolektivu zamyslet nad tím, komu by srdce chtěly darovat a proč.

Cílem soutěže je
Děti mohly vyrábět srdíčka pro maminku, dědečka, pro seniory v domově důchodců, mohly si vybrat jednoho člověka ve svém blízkém i vzdáleném okolí, který by si srdce zasloužil za nějaký mimořádný čin.

A komupak darovali své srdce prvňáci? To zjistíte zde (odkaz na soutěžní příspěvek ZŠ Čeladná) , kde zároveň můžete pro to "naše srdce" hlasovat.

Z důvodu nedostatečného počtu přihlášených žáků nebude školní družina během jarních prázdnin (12.2. - 18.2. 2018) v provozu.
Děkujeme za pochopení.