Provoz školní družiny bude po dobu podzimních prázdnin (29. - 30. října) zajištěn v případě, že se přihlásí minimálně 10 žáků (žákům bylo zapsáno do deníčku, přihlášky jsou k dispozici u vychovatelek).

Seznam žáků přijatých do ŠD najdete zde.

Přihláška do ŠD ke stažení ve formátu "doc" a "pdf" .

Nabídka tanečních aktivit pro děti

Od 1. 9. 2019 dochází ke zvýšení stravného!
viz. "Provozní řád školní jídelny"

Z důvodů rekonstrukce je vstup pro placení stravného bočním vchodem ŠJ.

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků najdete zde

I v příštím školním roce budeme zajišťovat pro potřebné obědy zdarma. Bližší informace zde.

Informace k webové aplikaci "Bakaláři"

Vážení uživatelé,
zavedením nového zabezpečovacího certifikátu se odstranilo chybové hlášení prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox a lze je nyní bez problému používat.
Pro přístup z mobilu či tabletu s OS Android je nadále k dispozici aplikace "Bakaláři", která je ke stažení na Google Play.
Na "Bakaláře" se dostanete přes odkaz ze stránek školy "zsceladna.cz" (vpravo dole) nebo přímo vložením odkazu "zsceladna.bakalari.cz/bakaweb" do adresního řádku prohlížeče.
U přihlašovacího jména a hesla dbejte na rozlišení malých a velkých písmen.
Děkujeme za přízeň.

Oznámení o přijetí žáků do 1. třídy je zde.

Oznamujeme, že od 1. května platí přísnější pravidla pro vstup cizích osob do budovy školy. Přesné znění je vyvěšeno u vstupu do školy a je ke stažení také zde na tomto odkazu.

Výsledky VI. ročníku soutěže O pohár čeladenské ovečky najdete zde.

Ve školních prostorách byl nainstalován automat na výdej zdravých svačinek.
Automat vydává pouze na základě karet, které si zájemci (žáci) mohou vyzvednout na sekretariátu. Nabíjení kreditu a omezení vydávaného sortimentu se provádí prostřednictvím webových stránek www.happysnack.cz

Projekt "Odpaďáček" informuje!

Naše škola se zařadila do rodiny škol honosících se prestižním titulem
Světová škola.